ورود به سیستم برای دانشجویان  والدین  ورود به سیستم برای    ورود به سیستم برای کارکنان   راهنمای سیستم ورود به سیستم
فرم های دانشجویی قوانین و آئین نامه ها مرکز مشاوره و بهداشت شورای موارد خاص اداره رفاه اداره خوابگاه ها امور دانشجویی  
جزئیات خبر
 
عنوان خبر : گواهي استعلاجي(زمان امتحانات)

متن :

 

اطلاعيه مركز بهداشت

 

با توجه به اينكه بيماري دانشجويان در زمان امتحانات سبب بروز مشكلاتي از جمله عدم حضور در جلسه  امتحان مي گردد ، ضروري است دانشجويان عزيز نكات زير را مد نظر داشته باشند.

مركز بهداشت و درمان دانشگاه در ساعات اداري با بگارگيري كليه امكانات پزشكي خود اعم از پزشك و كادر پيرا پزشكي فعال مي باشد  دانشجويان مذكور جهت درمان خود به اين مركز مراجعه نمايند.

در صورتيكه در موارد نادر دانشجويان نتوانستند به مركز درماني دانشكاه مراجعه كنند يا بيماري آنان در ساعات غير فعال بودن اين مركز باشد بايد در اولين فرصت با شماره  31312217-  31312078  تماس حاصل و  اين مركز را از بيماري خود مطلع سازند.

چنانچه دانشجويي جهت امر درماني به مركز درماني يا پزشك خارج از دانشگاه مراجعه نمود ، لازم است گواهي استعلاجي خود را به همراه تمام مدارك پزشكي حداكثر تا 72 ساعت بعد ار مراجعه به پزشك شخصا به مركز بهداشت ارائه دهد تا عملا" امكان بررسي دقيقتر توسط پزشكان مركز جهت تاييد وجود داشته باشد . اصولا" ارائه گواهيهاي پزشكي بيش از 2 هفته بعد از امتحانات قابل بررسي نخواهد بود.

ذكر اين نكته جهت اطلاع دانشجويان عزيز ضروري است كه گواهيهاي صادره توسط پزشكان خارج از دانشگاه پس از بررسي توسط كميسيون پزشكي دانشگاه ، تاييد يا رد خواهد شد.

يادآوري مي شود كه گواهي استعلاجي براي بعضي بيماريها ضرورتا" نمي تواند دليلي براي عدم شركت در امتحان باشد در بسياري از موارد فرد با مراجعه به موقع به پزشك و رسيدگي مي تواند  در امتحان خود شركت نمايد.

به همين جهت دانشجويان مطلع باشند كه در دست داشتن هر گواهي پزشكي به منزله تاييد آن نبوده و مركز بهداشت و درمان با  در نظر گرفتن دلايل پزشكي به بررسي آنها مي پردازد .

در انتها مجددا" يادآوري مي شود كه دانشجويان محترم سعي نمايند براي درمان بيماريهاي خود ( خصوصا" در زمان امتحانات ) به مركز بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه نمايند تا هم مورد رسيدگي جدي درماني قرار گيرند و هم اينكه احيانا" دچار مشكلات آموزشي ناشي از عدم تاييد گواهي پزشكي نگردند .                                                

مركز بهداشت و درمان دانشگاه

 

     
تاریخ ارسال : 19 دي سال 1395
 
فرستنده : مرکز مشاوره
     
 
تعداد مشاهده : 1389
 


 

مهمترین پیوندها